Paweł Bała
Paweł Bała
Managing Partner
Paweł związany jest z branżą digital i performance marketingu od 2007 roku. Ponad 10 lat pracował w agencjach krajowych i zagranicznych. Początkowo był odpowiedzialny za budowę sieci afiliacyjnych i współpracę z Wydawcami, a przeszedł do obszaru Client Service prowadząc i odpowiadając za kampanie digitalowe dla największych firm na polskim rynku. Od ponad 2 lat Paweł inwestuje we własny e-commerce, co pozwala mu na bezpośrednie testowanie najnowszych rozwiązań marketingowych. W P2MEDIA wykorzystuje zdobytą wiedzę przy tworzeniu lepszych strategii dla naszych klientów, szczególnie z obszaru e-commerce.
Paweł Tylutki
Paweł Tylutki
Managing Partner
Rozpoczął pracę w branży reklamowej ponad 12 lat temu jako specjalista ds. marketingu we KEI.pl Następnie związał się z siecią afiliacyjną Novem, w której nadzorował przygotowanie i produkcję skutecznych formatów reklamowych m.in.: dla Commercial Union (obecnie AVIVA) czy sieci komórkowej PLAY. Od 2010 prowadzi spółkę realizującą projekty z obszaru digital, począwszy od porównywarek finansowych i ubezpieczeniowych, przez portal motoryzacyjny, po agencję mediową. W P2MEDIA kieruje działalnością operacyjną i odpowiada za budowanie relacji z kluczowymi partnerami.
Artur Pełka
Artur Pełka
Head Of Account Management
Artur przez ponad 4 lata zdobywał swoje doświadczenie u jednego z największych wydawców marketing automation na rynku. Pracował z największymi klientami bezpośrednimi oraz odpowiadał za relacje z sieciami afiliacyjnymi i domami mediowymi. W P2MEDIA odpowiada za nasz dział New Business. W jednym palcu ma wiedzę o tym, co robimy i co możemy zrobić dla Ciebie. To on przedstawi Ci naszą ofertę i podpowie jak możemy dodać Ci skrzydeł!